تبلیغات
خانومی - گاهی اوقات دلت می خواهد بروی گوشه ای و یك دل سیر تنها باشی.
تاریخ : شنبه 5 مرداد 1392 | ساعت 02 و 31 دقیقه و 25 ثانیه | نویسنده : قلم نگار لحظه ها

دلت می خواهد در تنهایی به كشف خودت برسی و تا وسعت خودت پرواز كنی. دلت می خواهد در تنهایی تا بلندای ذهن آشفته ات بپری و هی با خودت زندگی را حساب و كتاب كنی. دوست داری در جایی به دور از هیاهوی روزانه تا ارتفاع آینده قد بكشی و از آسمان افكارت ستاره های ترقی را بچینی و از آن همه بی وزنی هر فضای بیكران ذهنت لذت ببری.
خودت هم می دانی این فضا پر از آرزوهای رنگین و لبخندهای آشنایی است كه تا حالا بارها دست رفاقت بر شانه ات زده اند.
مرور خاطرات سپید، همدردیهای بی ریا و گاه همراهی های دوستانه و با صفا خوراك لحظه های با خود بودنت هستند كه از بالای رنگین كمان رویاهایت ظهور و طلوع می كنند و تا روح بی آلایشت پایین می آیند و دوباره بالا می روند.
آیا شده كه صفحه روشن ذهنت را كنار بزنی و صفحات تاریك آن را مرور كنی؟ همیشه زندگی زیر نقاب ریا، دورویی ها، حسادتها، غصه ها، بیتابی ها و دلتنگی پنهان نمی شود. لا به لای این همه خمودگی در جست و جوی چه هستی ؟
ذهنت را دوباره ورق میزنی و با خودت مشق های عشق و محبت را مرور می كنی. امروز مرهم زخم های مادرم شدم. دیروز بی رنگی های دل را زدودم و فردا.... ای كاش میان ما و تبسم این قدر فاصله نبود. چشم هایت را ورق می زنی. شاید در گوشه ای از آن محبت های فراموش شده را به یادگار كشیده باشی. تو در كمركش جاده های زندگی چقدر به خود و دیگران رسیده ای؟ یادت باشد وقتی خسته از همه تكرارها به بی رنگ ترین لحظه ها حلول كردی، دوباره تا وسعت خودت پرواز كنی و باور كنی می توانی نقش گامهای استوارت را بر دل زندگی حك نمایی.
به وضعیت دیگران غبطه نخور و منتظر معجزه نباش و پشت بر مشكلات بر همه چیز لبخند بزن. گاهی فقط گاهی یك دل سیر تنها باش تا فرصت به خود رسیدن را بیابی.طبقه بندی: دفتر دوازدهم ........................ (1392)، حرف دل،

  • قیمت دلار بازار آزاد
  • فروش بک لینک انبوه
  • ضایعات